INFO SECTOR KAMP+BONDSCHIETINGEN

KLIK OP ONDERSTAANDE FOTO'S

WINNAARS 2017

Keizerschieting 2017 te WOESTEN -Winnaar FILIP DE MUYNCK-MENEN

Europees kampioenschap 2017-jeugd per ploeg LA FRANCE

Europees kampioenschap 2017--jeugd-Individueel  AARON ADAM-KUURNE

Europees kampioenschap 2017 Ploeg-Senioren  Winnaar NEDERLAND

Europees kampioenschap 2017- Individueel-Senioren  Winnaar PATRICK GRAUWE-ZUIDDORPE

Kampioenschap van Belgie 2017-Winnaar ploeg Zedelgem W.T

Vlaskampioenschap Heren Vermorgen Nciky

Vlaskampioenschap Dames- Winnaar Prins Marleen

ALLE WINNAARS-BK-EK-KEIZER-VLAS-CONGRES

JAAR CONGRESSEN B.K PER PLOEG INDIVIDUEEL/M INDIVIDUEEL/V KEIZERS E.K/PLAATS/LAND B F N INDIVIDUEEL L
1908 Antwerpen Stichting     op initiatief van H.Goossens            
1913 Gent                    
1914 Brussel                    
14/18 Bogen opgeeist                    
1920 Antwerpen Sint-Gillis-Waas                  
1921   Stekene                  
1922 Schaarbeek Schaarbeek                  
1923 Brugge Hoboken                  
1924 Oudenaarde Stekene                  
1925 Hal Stekene     Van De Voorde Eduard            
1926 Leuven Braine L'alleud     De Vree Achiel            
1927 Mons Waterloo     Van Craenenbroeck August            
1928 Blankenberge Waterloo     De Boeck Jan            
1929 Dendermonde Genval     De Smedt Jan            
1930 Brussel Tienen     Gyselinck Pol            
1931 Antwerpen La Hulpe     Herman Fernand            
1932 Braine L'Alleud Stekene     Devesse Emiel            
1933 Tienen Stekene     Heazaerts Hektor            
1934 Ronse Neder Over Heembeek     Van Laeken Frans            
1935 Brussel Ganshoren     Ijzewijn Alfred            
1936 Boom Waterloo     Van Den Bossche Joseph            
1937 Ter Hulpen Vrasene     DeMayer Antoine            
1938 Gent Ninove     Verlinden Gust            
1939 Lessines Afgelast     De Greef Joseph            
1940 Schaarbeek Niet betwist     Tweede wereldoorlog            
  1941/1942/1943/1944 Niet betwist     Tweede wereldoorlog            
1945   Dendermonde St.Gil                  
1946 Brussel Burcht     Van Quickelberghe Rene            
1947 Heist Aan Zee Bouwel     Suenart Victor            
1948 Sint Niklaas Duffel     De Keyzer Theophile            
1949 Tournai Kruibeke     Dermaut Karel Woluwe/Belgie 1 3 2 Van Dromme Georges-Dunkerque F""
1950 Blankenberge Kruibeke     Van Roose Andre Woluwe/Belgie 1 2 3 Van Autgaerden-Waterloo B""
1951 Ronse Kruibeke     Rosseels Leon Niet betwist       Niet betwist  
1952 Antwerpen Waterloo     Callens Henry Woluwe/Belgie 2 1 3 Wachters Constant-Schelle B""
1953 Brugge St-Gillis-Waas     Provoost Gaston Dunkerque/Frankrijk 2 1 3 Planqueel-Lille F""
1954 Mons Nieuwkerken-Waas     Janssens Raymond Overzande/Nederland 2 1 2 Rentmeester Piet-Overzande N""
1955 Gent Antwerpen     Steyaert Carlos Schaarbeek/Belgie 1 3 2 Van autgaerden Raymond-Liml F""
  KEIZER DER KEIZERS       ROSSEELS LEON            
1956 Liege Putte     Ameye Urbain Hazebrouck/Frankrijk 1 2 3 Wachters Constant-Schelle B""
1957 Ieper Brussel     Gooris Alex Terneuzen/Nederland 1 2 3 De Wachter Louis-Hingene B""
1958 Brussel Ruislede     Mommaerts Joseph N.O.Heembeek/Belgie 1 2 3 Veryepe Roger-Hondschoote F""
1959 Knokke Brussel/la Fraternité     Stevens Camiel Killem/Frankrijk 1 2 3 De Jonghe N""
1960 Kortrijk Kruibeke     De Nil Frans Overzande/Nederland 1 2 3 D'Hollander.St.Pouwels B""
1961 Leuven Putte/leeuwerik     Annecard Paul Borgerhout/Belgie 3 1 2 Mommaerts-Brussel B""
1962 Oudenaarde Destelbergen     Van Den Hecke Marcel Duinkerke/Frankrijk 1 3 2 Dermue Peter-Goes N""
1963 Aalst Roeselare     Provoost Gaston Overzande/Nederland 1 3 2 Janssens-Eikevliet B""
1964 Poperinge Zemst     Gaytant Jozef Knokke Belgie 1 2 3 Cools-Deurne B""
  KEIZER DER KEIZERS       VAN ROOSE ANDRE            
1965 St-Niklaas Leuven     Laes Jozef Wizernes -Frankrijk 3 2 1 De Cat Koningshooikt B""
1966 Knokke Kruibeke     Van Mieghem Armand Overzande/Nederland 3 2 1 V.Bogaert -Eksaarde B""
1967 Putte Kallo     Claeys Alfons Stekene/Belgie 1 3 2 Koether Andre-Killem F""
1968 Ninove Haasdonk ss     Roosenboom Louis Bergues -Frankrijk 2 3 1 Sophys Leon-Loon Plage F""
1969 Brugge Lembeke     Vijdt Luc Axel/Nederland 3 1 2 Fiers-Henri-wormhout F""
  KEIZER DER KEIZERS       PROVOOST GASTON            
1970 Eeklo Kallo     Foubert Gerard Perk/Belgie 1 3 2 Lauwers-Brussel B""
1971 Kampenhout Kallo     Koekelbergh Emiel Rijsel -Frankrijk 1 2 3 Van Laere-Lembeke B""
1972 Wilrijk Merendree     Van Den Brande Joseph Kloosterzande/Nederland 1 2 3 Verhoeven-Woluwe B""
1973 Oostende Kallo     Coeckelbergs Edmond Zwijndrecht -België 2 3 1 VanHee Marcel-Houtkerque F""
1974 Zwevegem Sint/Maria-Horebeke     Vercammen Jos Wormhout -Frankrijk 3 1 3 De Slee-Heestert B""
  KEIZER DER KEIZERS       KOEKELBERGH EMIEL            
1975 Schriek Burcht     Lasoen Laurent Westdorpe -Nederland 3 2 1 Lescieux Andre-Armentieres F""
1976 Sint Gilles Waas Schriek     Moison Jeun Koningshooikt -België 2 1 3 Beck Andre-Beveren B""
1977 Izegem Ertvelde     Colman Julien St.Omer -Frankrijk 2 3 1 Lamtaes,Raymond-Saint-Omer F""
1978 Heist Zwijndrecht     Avet Geert Kwadendamme/Nederland 1 3 2 Vermeulen Walter-Zwevegem B""
1979 Beringen Eisden     Auman Theo Putte/Belgie 1 3 2 Staes -Melsele B""
1980 Oost Vleteren Werchter     Plasschaert Raoul Lefrinckoucke -Frankrijk 2 3 1 Praet N""
1981 Berg-Kampenhout Sinaai-Waas     Maertens Jozef Kloosterzande/Nederland 2 3 1 De Munck Etienne-Waasmunster B""
1982 Brugge Denderwindeke     Straetmans Henry Zelzate/Belgie 3 1 2 Frederix -Heusden B""
1983 Heusden - Zolder Zaffelare     Rommel Cyriel Coudekerke/Frankrijk 2 1 3 Dragon - St Denijs B""
1984 Waregem Haasdonk-St-Jacobus     Ameye Firmin Kwadendamme/Nederland 3 1 2 Ourdouillie Christophe-Arneke F""
1985 Ieper Ronse St-Martinus     Koekelberghs Théo St-Denys/Belgie 1 2 3 Oourdouillie Christine- Arneke F""
1986 Leuven Melsele     Bos Albert Duinkerke/Frankrijk 2 1 3 Philppe Beytaert -Armentieres F""
1987 Aalst Heist Duinengalm     De Dapper Denis Aardenburg/Nederland 3 2 1 Andre Leniere -Godewaarsvelde F""
1988 Tervuren Wilrijk SB     Van Eggelen Alain Putte/Belgie 2 1 3 Vantorre christian -Dunkerque F""
1989 Brussel Haasdonk St-Jcobus     Janssens Jules Niet betwist       Niet betwist x
1990 Dendermonde Elversele     Van Den Brande Guido Heusden/Belgie 1   2 Rentmeester N""
1991 Tongeren Ambiorix Duisburg     Van Eetvelde Peter Kloosterzande/Nederland 1   2 Gaytant -Tubize B""
1992 Staden Zeveneken     Van Hese Daniel Ieper/Belgie 2   1 Lacquaye -Tongeren B""
1993 Lochristi Kaprijke     Van Der Vreecken Raul Axel/Nederland 1   2 Engels -Koewacht N""
1994 Aalter Zonnebeke     Rubbens Aimé Overmere/Belgie 1   2 De Belair -Westdorpe N""
1995 Waasmunster Kuurne     Van Outreve Eric Aardenburg/Nederland 1   2 De Vlaeminck -St.Jan-Steen N""
1996 Blankenberge Merendree SS     Stuyvaert Freddy Heusden/Belgie 1   2 Cayet Daniel-Peizegem B""
1997 Ruislede Baardegem     Vos Patrick Koewacht- Nederland 1   2 Verhasselt Patrick Baardegem B""
1998 Gent Vollezele     Delien Omer Menen-Belgie 1 2 3 Mochot J.P Lillers F""
1999 Duisburg Nieuwpoort     Brutyn Marc Kloosterzande-Nederland 3 2 1 Warrens Patrick Sint Jansteen N""
2000 Paal (tervant) Stekene     De Bruyn Etienne Lillers-Franfrijk 1 2 3 Peeters Willy-Rotselaar B""
2001 Staden Wetteren TE     Amandels Jacob Rotselaar-Belgie 2 1 3 Van Den Berghe Peter-Merendree B""
2002 Ingooigem Vrij De Arend     Slosse Jan Overzande-Nederland 1 2 3 Elve Rene-Terneuzen N""
2003 Veurne Elversele     Stevens Isidore Coudekerque-Frankrijk 1 3 2 Stevens Isidore-Deinze B""
2004 Duisburg Schriek Steve Maes   Sinmonart Didier Paal Tervant-Belgie 2 3 1 Raes Ivan-Kallo B""
2005 Menen Rijkevorsel Ludwig Piessens   Verzini Sebastien Graauw Nederland 1 3 2 Heirwegh Kenny-Zeveneken B""
2006 Stekene Brakel W.V Jonas De Vogelaere   Hermans Theo Lievin-Frankrijk 2 3 1 Elegeert Andre-Terneuzen N""
2007 Beervelde Beervelde Kenny Heirwegh   Claes Kurt Overzande-Nederland 1 3 2 Beck Andre-Beveren B""
2008 Eernegem Melsele Kenny Heirwegh   Jose Vermorgen Ingooigem-Belgie 1 3 2 Patrick Barbet-Lille F""
2008 KEIZER DER KEIZERS 100 JARIG BESTAAN KNBBW/FRNAB   VAN DEN BRANDE GUIDO            
2009 Haasdonk Schriek Freddy Tielemans   Van Accom Jeroen Petit Synte Frankrijk 2 1 3 Yan Pertusot-Leffrinckoucke F""
2010 Aalst Zeveneken Van Nielandt Francois Van Neste Vicky Rudy Savels Staden-Belgie 1 2 3 Lagrou Johan B""
2011 Ronse Staden Sven van looy Martine van Cutsem Sven Pirot Terneuzen/Nederland 2 1 3 Vanacker Guillaume-Dunkerque F""
2012 Vlamertinge Zedelgem Raf Leyssens Stephanie Verhoest Vervaet Marc Loon-Plage-Frankrijk 1 2 3 Patrick Wouters-Lokeren B""
2013 Izegem Zedelgem Denis Coffyn Nadine Gyselink Giovanni Van Pottelberg Tervant-Belgie 2 1 3 Jelle Verbeke-Zeveneken B""
2014 Eernegem Zedelgem Pascal Lasoen   De Block Eric Kwadendamme/Nederland 2 3 1 Eli Maat-Ellewoutsdijk N""
2015 Vleteren Vrij en Blij Neus Danny Sofie Van Huyck Peter Verslype lefrinckoucke -Frankrijk 3 1 2 Tom Verheyde-Nieuwpoort B""
2016 Berg-Kampenhout Asper Mario Callebout Kil Callens Vanneste Kevin Lokeren-Belgie 3 2 1 Andre Elegeert-Terneuzen N""
2017 Middelkerke       Filip De Muynck Aardenburg/Nederland          
2018                      
2019                      
2020