LIGGENDE WIP

http://users.telenet.be/liggendewip/

 KLIK OP BOVENSTAANDE LINK

 CLIQUEZ SUR LE LIEN CI-DESSUS

--- 

HET EILAND.TORENHOF-PUTWEG 1-OPWIJK
 ELKE 3D E EN 5 DE VRIJDAG
---
HAVERMUISSCHUITERS.HAVERMUIS 12-POPERINGE
 DONDERDAG 18.30 UUR-GEWONE BOOG-ENKEL BIJ GOED WEER
---
TSINGEL*LEMBEKE
 1 ST MAANDAG-BEHALVE JULLI -AUGUSTUS
---
BERGBOS-BERGKAPELSTRAAT-55 BUGGENHOUT
1 ST VRIJDAG-2 DE WOENSDAG
---
HOF VAN VLAANDEREN-BOTERSTRAAT-WONDELGEM
                                                          3 DE DINSDAG 55+
                                                                      ---
CAFE LAAR-LAAR 5-AARTSELAAR
 ELKE 2 DE ZATERDAG EN 4 DE WOENSDAG
WOENSDAG LAATSTE SCHIETING WE STOPPEN ER MEE
---.
CAFE RITA-RIEMSESTEENWEG 54-RIEME
  3 DE EN 4 DE ZONDAG 9.00UUR VLEES
------------

 

  • JANUARI
    VRIJ 06 ROBIN HOOD
    ZAT 07 GOLD STAR
    ZON 08 BETEKOM
    VRIJ 13 TOEKOMST
    ZAT 14 HUMELGEM
    ZON 15 TIELT-WINGE
    ZAT 21 CUPIDO
    ZON 22 TREFPUNT
    ZON 29 TIELT-WINGE

  • FEBRUARI
    VRIJ 03 ROBIN HOOD
    ZAT 04 GOLD STAR
    VRIJ 12 TOEKOMST
    ZAT 11 BETEKOM
    ZON 12 BETEKOM
    ZAT 18 CUPIDO
    ZON 19 TIELT-WINGE
    ZON 26 TREFPUNT

  • MAART
    VRIJ 03 ROBIN HOOD
    VRIJ 10 TOEKOMST
    ZAT 11 HUMELGEM
    ZON 12 BETEKOM
    ZAT 18 CUPIDO
    ZON 19 TIELT-WINGE
    ZAT 25 RELST ? ? ?
    ZON 26 TREFPUNT

KAMPIOENSCHAPPEN LIGGENDE WIP

Een iets langere lijst van kampioenschappen (en speciale sch) :

Zaterdag  28 jan   Eperlecques (Fr)

Zaterdag 4,zondag 5 feb   Vrijbos te Langemark

Zaterdag 25 feb   Ronse ploegen van 4

Zondag 26 feb    Ronse sectorkampioenschap

Zondag 2 april  Ploegen Gent-Meetjesland

Zaterdag 8,zondag 9 apr  Zuydcoote (Fr)

Zaterdag 15 april   ploegen sector tielt te Langemark

Zaterdag 6 mei beker zonder viz te ?

Zondag 7 mei beker te ?

Zaterdag 20 mei  federaal jeugdkampioenschap te ?

Zaterdag 3,zondag 4 juni   Sylverline te Langemark

Zaterdag 1,zondag 2 juli   Ajuintjes te Wetteren

Zaterdag 8 juli      Bredene

Zaterdag 15,zondag 16 juli    Breughelschutters te Asper

Zaterdag 22,zondag 23 juli    Vrijbos te Langemark

Woensdag 26 juli  Schieting Patricia te Poelkapelle

Zaterdag 29 juli  Schieting Wesley te Poelkapelle

Zaterdag 5,zondag 6 aug    De Hoef te Rillaar

Zaterdag 12,zondag 13 aug   Doornzele

Zaterdag 7 oktober Nationaal individueel te Ingelmunster

Zondag 8 oktober Nationaal ploegen te Ingelmunster

Zaterdag 28 oktober  Wetteren ind kamp

Zondag 29 oktober europees koningen te Wetteren

Zaterdag 11,zondag 12 november GP Eric W te Blankenberge

Zaterdag 21,zondag 22 oktober SSA. Langemark